t('main.title')

Перше українське екологічно чисте покриття для спортивних майданчиків

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Марафон БК: огляд популярного букмекера

Знайти офіційну сторінку букмекерської контори Марафон БК можна за посиланням marathonbet.com. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і є одною з переваг сайту. Всі сторінки завантажуються швидко. Аби зробити першу ставку, слід пройти реєстрації. Далі достатньо перейти на головну сторінку, обрати спортивну подію, коефіцієнт та суму ставки.

Для любителів азарту пропонується декілька видів ставок:

  • звичайна ставка;
  • антиекспрес;
  • серія ставок;
  • експрес.

На сайті букмекерської контори «Марафон» також можна слідкувати за прямими трансляціями багатьох подій. Але ця функція стане доступною лише після реєстрації та мінімального депозиту 1 євро (або еквівалент). Разом із класичними трансляціями, в БК можна побачити схематичні анімації, які демонструють перебіг подій в матчі.

Лінія спортивний подій БК Марафон

Для відвідувачів контори доступно більш, ніж 30 видів спорту. А на такий спорт, як футбол, можна ставити не тільки на результати матчів. Наприклад, в міжсезоння любителі футболу мають можливість прогнозувати трансферні рішення клубів. Марафон відрізняється досить глибоким розписом лінії. І це стосується не тільки найбільш популярних видів спорту і чемпіонатів. Знайти цікаві ставки можна на сотні спортивних подій.

Слід відзначити, що букмекерська контора пропонує не тільки спортивні події. Для гостей є можливість зайти в онлайн казино, різноманітні лотереї, а також фінансові ставки. Запускати ці азартні розваги можна без створення додаткового особистого кабінету. Все інтегрується з кабінетом розділу зі спортивними ставками.

Маржа і коефіцієнти

Зазначена контора відома і досить лояльними коефіцієнтами. Вони є одними з найвигідніших серед українських БК. У більшості випадках маржа складає до 10%. А якщо казати про кіберспортивні події, Марафон має на 5% меншу маршу, аніж інші контори зі ставками на кіберспорт.